Contact

Adresa sediu - Magazin, Service, Vanzari B2B, Depozit:

Str. Meseriilor Nr. 17, Cluj-Napoca
Cod postal: 400137, Jud. Cluj, Romania
Coordonate GPS: 46.78285, 23.60182

Program de lucru:
Luni - Vineri: 09.30 - 18.00
Sambata: 10.00 - 14.00
Duminica: INCHIS

Tel./Fax: 0264-437484 (5 linii)
E-mail: contact@intend.ro


Vanzari Magazin:

Mihai Draganel - Consultant
Mobil: 0720-INTEND (468363)
E-mail: mihai.draganel@intend.ro

Catalin Barabula - Consultant
Mobil: 0727-INTEND (468363)
E-mail: catalin.barabula@intend.ro


Vanzari B2B si Online:

Georgeta Guruita - Sef Departament
Mobil: 0740-INTEND (468363)
E-mail: geta@intend.ro

Adrian Borzescu - Consultant
Mobil: 0724-INTEND (468363)
E-mail: adrian.borzescu@intend.ro


Departament Service si Garantii:

Service produse post garantie:
Attila Vrabiel - Tehnician Service
Mobil: 0720-531002
E-mail: service@intend.ro

Reparatii sau inlocuiri produse
in termenul de garantie:
Francisc Ferenti - Tehnician Service
Mobil: 0720-531113
E-mail: garantii@intend.ro
 
 
 
Alte departamente:    
Director vanzari: Mihai Szabo mihai@intend.ro
Contabilitate: Ioana Marginean ioana.marginean@intend.ro
Depozit: Sorin Ciupe depozit@intend.ro
 

 
Parteneri Intend:  

Pentru vanzari si service prin parteneri, vizitati pagina:  Parteneri Intend




Date comerciale

Intend Computer Srl
Cod Unic: RO2873346
Nr. Reg. Com.: J12/950/1992
Str. Meseriilor Nr. 17, Cluj-Napoca
Cod postal: 400137, Jud. Cluj, Romania

Cont Banca: RO20BTRLRONCRT0207320501
Banca Transilvania SA Suc. Marasti, Cluj-Napoca

Cont Trezorerie: RO30TREZ2165069XXX007905
Trezoreria Operativa a Municipiului Cluj-Napoca

Capital Social: 10.000 RON
 

Bine ati venit! Va rugam sa completati formularul de contact si va vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

Formular de contact:
*(inseamna camp obligatoriu)
Curs Valutar
Space
Space
eur EURO 4.519 RON
Space
usd USD 4.279 RON
Space
Producatori
Vedeti tot
Carduri
MasterCard VISA MobilPay
Preturile afisate includ TVA si TIMBRU VERDE ! Imaginile sunt cu titlu informativ si nu implica obligatii contractuale !
border0 intel border6 Asus Gold Partner border8 Toshiba border2 dell border3 lenovo border4 cisco border5 xerox border7 nikon border8 amd border9
border21 Bitdefender Antivirus border22 http://www.skyprint.ro/ border23 kaspersky border24 panda border25 trendnet border26 http://www.micronet.info/ border28 http://www.avtech.com.tw/ border28 http://www.epson.ro/ border29
shopmania
Calculator & Laptop
Powered by PHPMass Shopping Cart
Copyright ® 2004 - 2017 Intend Computer - Cluj-Napoca
Calculatoare, Sisteme Complete, Componente PC, Notebook-uri, PDA-uri, MP3 Player-e, Camere Foto - Video, Monitoare,
Echipamente Retea, Imprimante, Multifunctionale, Software, Servicii