Prima pagina » Produse IT&C » Retelistica » Wired (pe cablu)

Wired (pe cablu) CTC Union

Ati sortat dupa
Cautati in aceasta categorie:
Pagina [1]
3 produse Sortare dupa denumire Sortare dupa pret
MEDIA CONVERTER CTC UNION FMC-10/100W/SC20A Cod: 21989
Model: FMC-10/100W/SC20A
Descriere: Media Convertor CTC Union FMC-10/100W/SC20A, singlemode, WDM tip A, 20Km TX 1310nm, RX 1550nm pentru sasiu FMC, fara management, carcasa plastic
Tip: Accesoriu
Numar porturi: 1
Interfata: Nu se aplica
Viteza transfer (Mbps): 10/100
Alte specificatii: Media Convertor CTC Union FMC-10/100W/SC20A, singlemode, WDM tip A, 20Km (TX:1310nm, RX:1550nm) pentru sasiu FMC, fara management, carcasa plastic
Specificatiile producatorului Adaugati la favorite Comparati cu alte produse
MEDIA CONVERTER CTC UNION FMC-10/100W/SC20B Cod: 22038
Model: FMC-10/100W/SC20B
Descriere: Media Convertor CTC Union FMC-10/100W/SC20B, singlemode, WDM tip B, 20Km TX 1550nm, RX 1310nm pentru sasiu FMC, fara management, carcasa plastic
Tip: Accesoriu
Numar porturi: 1
Interfata: Nu se aplica
Viteza transfer (Mbps): 10/100
Alte specificatii: Media Convertor CTC Union FMC-10/100W/SC20B, singlemode, WDM tip B, 20Km (TX:1550nm, RX:1310nm) pentru sasiu FMC, fara management, carcasa plastic
Specificatiile producatorului Adaugati la favorite Comparati cu alte produse
MEDIA CONVERTER CTC UNION FIB1-10/100S/SC50F Cod: 22520
Model: FIB1-10/100S/SC50F
Descriere: Media Convertor CTC Union FIB1-10/100S/SC50F, singlemode, 50Km, conector SC dual, full featured management, LLF, se poate instala in rack FRM301 pentru concentrare de 16 media convertoare cu alimentare redundanta si SNMP
Model: Union FIB1-10/100S/SC50F
Tip: Accesoriu
Numar porturi: 1
Interfata: Nu se aplica
Viteza transfer (Mbps): 10/100
Adaugati la favorite Comparati cu alte produse
Pagina [1]
Filtru Producator

Allied Telesis

Cisco

CTC Union

D-Link

Dell

Delock

Digitus

Edimax

Gembird

HP

Intel

Linksys

Mikrotik

Net Gear

Orico

Planet

RaidSonic

Tenda

TP-Link

Trendnet

Ubiquiti

XGIGA

ZTE

ZyXel

Filtru 1

Media Converter

Filtru 2

Convertor FO

Filtru 3

10/100 Mbps

Filtru 4

Nu se aplica

Preturile afisate includ TVA si TIMBRU VERDE ! Imaginile sunt cu titlu informativ si nu implica obligatii contractuale !
border0 intel border6 Asus Gold Partner border8 Toshiba border2 dell border3 lenovo border4 cisco border5 xerox border7 nikon border8 amd border9
border21 Bitdefender Antivirus border22 http://www.tendacn.com/ro/ border28 http://www.skyprint.ro/ border23 kaspersky border24 panda border25 trendnet border26 http://www.avtech.com.tw/ border28 http://www.epson.ro/ border29
shopmania
Calculator & Laptop
Powered by PHPMass Shopping Cart
Copyright ® 2004 - 2017 Intend Computer - Cluj-Napoca
Calculatoare, Sisteme Complete, Componente PC, Notebook-uri, PDA-uri, MP3 Player-e, Camere Foto - Video, Monitoare,
Echipamente Retea, Imprimante, Multifunctionale, Software, Servicii