Patch Cord Optic Nexans N123.4CLY5, LC-SC, 5m, Yellow

Cod produs:
Cod producator:
stoc furnizor
  • Pret fara tva: 36.79 Lei
  • Garantie: 24 luni
  • Producator: Nexans
  • Acest produs iti aduce 44 punct(e).
Cards

Descriere produs

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC N123.4CLY5

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Patchcord Optic
    Lungimea cablului
    5 m
    Conectori
    LC/SC
    Caracterisitici
    Tip patch: Single-mode
    Mod de transmisie prin fibra optica: Duplex
    Culoare
    Galben
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *