Patchcord ExtraLink, SM G.652D SIMPLEX 3.0MM, LC/UPC-SC/UPC, 2m, Yellow

Cod produs:
Cod producator:
stoc furnizor
  • Pret fara tva: 9.12 Lei
  • Garantie: 12 luni
  • Producator: Extralink
  • Acest produs iti aduce 11 punct(e).
Cards

Descriere produs

EXTRALINK PATCHCORD SM LC/UPC-SC/UPC G.652D SIMPLEX 3.0MM 2M EX.12301

Specificatii produs

  • Caracteristici generale

    Tip
    Patchcord
    Lungimea cablului
    2 m
    Conectori
    LC/UPC-SC/UPC
    Caracterisitici
    Single Mode 3.0mm Fibre optic
    Culoare
    Galben
    Altele
    Simplex
  • Acest produs nu are review-uri.
  • Cum notati acest produs ?
    Acordati numarul de stele corespunzator parerii dumneavoastra despre produs, urmarind explicatia din partea dreapta.
    • Excelent
      5 / 5
    • Reusit
      4 / 5
    • Mediu
      3 / 5
    • Convenabil
      2 / 5
    • Slab
      1 / 5
    *
    *
    *
    *